مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه زیره سبز مرغوب سبزوار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

نگاهی بر کشت زیره در استان خراسانفروش عمده زیره سبز صادراتی سبزوار

زیره سبز یکی از گیاهانی است که در کشور ما در شهر های مختلف قابل کشت است. از این زیره برای درمان لاغری استفاده وسیعی می شود. همچنین از زیره سبز برای بهود انواع بیماری های بدن استفاده گسترده ای می شود.

امروزه شهر های زیادی به تولید زیره در شهر خود می پردازند و سالانه چندین تن از این گیاه به سراسر ایران ارسال می شود. علت تقاضای بیش از حد مردم خواص بسیار خوب زیره سبز شهر های مختلف ایران به خصوص زیره سبز سبزوار است.

کارخانه زیره سبز مرغوب سبزوار

نگاهی بر کشت زیره در استان خراسان

نگاهی بر کشت زیره در استان خراسان در ابتدا نیاز است که بدانید استان خراسان سالانه بیش از ۱۹ هکتار زمین را به کشت زیره صرف می کند و مقدار اصلی تولید زیره سبز در کشور ما متعلق به این استان می باشد.

در ابتدا باید بدانید اگر قضد دارید تا در زمین های کشاورزی خود از این محصول استفاده کنید باید برای هر هکتار از سرمایه چهارده میلیون توامنی برخوردار باشید و همچنین از حداقل دو نیروی کار بهره مند باشید.

زیره در استان خراسان گیاهی زودبازده بوده و معمولا در مدت ۶ ماه این گیاه می روید.

کاشت زیره کار بسیار سختی نبوده و به راحتی می توان آن را به زیر کشت برد. اغلب کشاورزان به دلیل بازدهی زود این گیاه و ریسک پایین تر آن در تناسب با گیاهان دیگر علاقه بیشتری به کاشت این محصول دارند.

سالانه کشاورزان بسیار زیادی با تولید و پخش زیره سبز به شرکت های پخش کننده درآمدزایی مناسبی را دارند. البته شاید در شهر های دیگر کشور ما امکان کشت کردن این محصول نباشد زیرا استان خراسان از شرایط آب و هوایی متعادلی برخوردار بوده و مناسب کاشت این گیاه پر خواص می باشد.

فروش عمده زیره سبز صادراتی سبزوار

فروش عمده زیره سبز صادراتی سبزوار امروزه شرکت های زیادی به پخش زیره در سراسر ایران می پردازند که اغلب شرکت هایی موفق هستند که در نزد مردم از اعتبار بالایی برخوردار بوده و همچنین زیره های سبز مرغوبی را از شهر های مختلف ایران به خصوص شهر خراسان خریداری کرده باشند.

این شرکت ها علاوه بر پخش این محصول به سراسر ایران زیره سبز صادراتی را با قیمت بالاتری در اختیار مردم نیز قرار نی دهند. امروزه فروش زیره سبز به روش های گوناگونی امکان پذیر بوده و به راحتی می توان از طریق فروشگاه های این محصول و وب سایت شرکت های تولید کننده آن را تهیه کرد.

این گیاه به دلیل خواص بسیار زیاد خود تقاضا کنندگان بسیاری را دارد و همچنین تاجران کشور های مجاور به واردات این محصول به کشور خود می پردازند. 

اما مردم کشور ما می توانند با مراجعه به وب سایت این شرکت ها از خرید زیره سبز عمده برخوردار شده و در مقدار های مختلف آن ها را خریداری کنند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید