مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده عمده زیره افغانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

آیا کودکان هم می توانند زیره بخورند؟قیمت عمده زیره اصل افغانی

با توجه به تولید اندک زیره اصل کرمان، پخش زیره های وارداتی در بازار گسترش یافته است. این محصولات از کشور افغانستان به صورت عمده وارد ایران می شود و از لحاظ ویژگی همانند زیره کرمان می باشند.

بسیاری از عطاری ها و فروشگاه های گیاهان دارویی، پخش کننده زیره افغانی عمده هستند و به سرتاسر کشور نیز عرضه می کنند.

پخش کننده عمده زیره افغانی

آیا کودکان هم می توانند زیره بخورند؟

آیا کودکان هم می توانند زیره بخورند؟ زیره در شهر کرمان تولید می شود و آوازه آن در جهان پیچیده است و از کیفیت و عطر و بوی بالایی برخوردار است. زیره در دو نوع سیاه و سبز تولید می شود که خواص بی نظیری دارد و برای همه افراد از جمله کودکان مفید می باشد. بسیاری از والدین همیشه از بی اشتهایی فرزندان خود ناراضی هستند، زیره نوعی افزایش دهنده اشتها محسوب می شود؛ به این صورت که بعد از هر وعده غذایی، مقداری زیره با نبات یا دم کرده آن را به کودک بدهید با این روش بی اشتهایی کودک رفع می شود.

زیره درمان موثری برای رفع دل پیچه کودکان است و انگل روده و اسهال کودکان را از بین می برد. این گیاه ارزشمند ضد نفخ و تقویت کننده معده است.

برای کودکان مبتلا به راشیتیسم بسیار مناسب است و در درمان نرمی استخوان کودکان موثر است، هم چنین درمان کننده ریفلاکس معده است به گونه ای که سیستم گوارشی را تحریک می کند و باعث کاهش گاز یا اسید معده می شود.

کم خونی مشکلی است که در بین بسیاری از کودکان رایج است؛ زیره به دلیل داشتن مس و آهن برای رفع کم خونی کودکان بسیار مناسب است؛ زیرا گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد.

زیره دارای فیبر غذایی بالایی است و از بروز یبوست در کودکان جلوگیری می کند به گونه ای که سبب تسریع حرکت غذا در روده ها می شود. سرشار از کلسیم، منیزیم، پتاسیم و منگنز است.

متاسفانه امروزه برخی از زیره های تقلبی وارد بازار شده اند که با نام زیره اصل کرمان به فروش می رسند برای شناسایی زیره اصل از تقلبی کافی است دانه زیره را دو نیم کنید، نباید دانه عطر و بویی داشته باشد؛ زیرا زیره اصل بعد از استفاده عطر و بو پیدا می کند.

قیمت عمده زیره اصل افغانی

قیمت عمده زیره اصل افغانی عواملی هم چون اندازه، عطر و طعم، کیفیت در تعیین قیمت زیره دخالت دارند. با توجه به تولید اندک زیره ایرانی و در نتیجه قیمت بالای آن، زیره های افغانی با قیمت ارزانی عرضه می شوند.

قیمت عمده این محصولات وارداتی بسیار کمتر از زیره اصل کرمان است و همین عامل سبب فروش خوب زیره افغانی در بین مردم شده است. پخش عمده زیره توسط فروشگاه های زیادی انجام می شود و به دلیل خواص مفید آن بسیاری از افراد به صورت عمده خریداری می کنند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید