مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وب سایت فروش زیره سبز وسیاه

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بسته بندی و قیمت زیرهفروش آنلاین زیره سیاه کرمانخرید و فروش اینترتی زیره سبز

این نوع فروش با گسترش اینترنت و راحتتر شدن استفاده از فضاهای مجازی بر روی گوشی های هوشمند و مبادلات سریع ارزی روز به روز در حال گسترش می باشد. از این رو بسیاری صنایع در این فضاها حضور داشته و اقدام به فروش محصول خود میکنند.

فروشنده گان و تاجران زیره نیز با رویکردی مناسب در این حیطه وارد شده و میتوانند به مشتریان خود در سریعترین زمان ممکن ارتباط بگیرند و از طرفی مصرف کنندگان نیز از بابت کیفیت محصول دریافتی خود مطمئن هستند.

بسته بندی و قیمت زیره

ابتدا اشاره ای به مزیت خرید آنلاین کنیم. در فروشگاههای آنلاین زیره بدلیل اینکه محصول مستقیما از تولیدی ها و کارخانه های زیره تهیه میشوند نسبت به بقیه مغازه های شهری قیمت مناسبتری دارد. وقتی فروشندگان آنلاین میخواهند محصول را تهیه کنند یکسری پارامترهای کیفی را از تولیدکننده می خواهند و هر نوع زیره ای که در وبسایت خود قرار میدهند میزان کیفی محصول را نیز بیان میکنند و خریدار بدلیل اطلاعاتی که از هر نوع زیره در وبسایت قرار دارد میتواند نیاز خود را شناسایی و در نهایت خرید کند.

در بعضی از وبسایتها زیره های خشک شده در بسته بندیهای ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ گرمی ارائه میشوند و در بعضی مواقع خریداران عمده ای که وجود دارند زیره خود را در بسته های ۵۰ کیلویی دریافت میکنند.

فروش آنلاین زیره سیاه کرمان

زیره سیاه کرمان جز زیره های مرغوب در کشور است و بیشتر بصورت خودرو است که به آن زیره سیاه کوهی میگویند.

زیره سیاه مرغوب همیشه عطری عالی دارد که از فاصله دور هم به مشام میرسد همچنین دانه های آن درشت بوده که نسبت به زیره سیاه افغانستان قابل تشخیص می باشد.

خرید و فروش اینترتی زیره سبز

زیره سبز در بسیاری از نقاط کشور رشد میکند که تولید بیشتری دارد و نسبت به زیره سیاه قیمت پایین تری هم دارد. سمنان، فارس،یزد، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی،اصفهان و کرمان جزء تولیدکنندگان این زیره در کشورهستند. در این حوزه زیره ها را از تولیدکنندگان خریداری کرده درجه کیفی هرکدام مشخص و بسته به نوع کیفی محصول قیمت پیشنهادی ارائه میشود.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.