مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات زیره از تولیدکنندگان خارجی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

پخش کنندگان زیره سبز وارداتیخرید از سایت های معتبر

استفاده روز افزون زیره برای طعم و عطری که به غذا میدهد و همچنین خواص آنتی اکسیدانی و چربی سوزی و… که در بدن دارد فعالان اقتصادی واردات آن را هم انجام داده و از کشورهای همسایه اقدام میکنند.

زیره گیاهی دوساله است که ارتفاع آن به ۸۰ سانتیمتر نیز می رسد.  ریشه ای راست و دوکی شکل و گوشت دار و ساقه اش بی کرک و شفاف می باشد و برگ هایش به رنگ سبز و در قسمت فوقانی ساقه دارای دمبرگ کوتاهی است که انتهای آن به صورت غلافی ساقه را فرا می گیرد. گل آذین آن چتر مرکب و گل هایش کوچک و سفید رنگ می باشد و میوه اش بیضی شکل به رنگ قهوه ای تیره یا مایل به زرد و شفاف می باشد.تولیدکنندگان بزرگی در دنیا وجود دارند از جمله ایران، هند،ترکیه، تاجیکستان، ازبکستان، چین و… که بیشترین میزان تولید در اختیار ایران،هند وازبکستان می باشد.

بیشتر سهم واردات زیره از کشور هند و افغانستان انجام می شود. اما آیا این زیره های وارداتی به پای کیفیت زیره ایرانی میرسند؟

زیره ایران یکی از باکیفیت ترین زیره ها در جهان است. از لحاظ ترکیب شیمیایی زیره ایران ماندگاری بالاتری نسبت به زیره دیگر کشورها دارد و بعضی از شرکتهای بازرگانی بدلیل ارزان بودن نوع وارداتی، آن را بخاطر قیمت رقابتی وارد میکنند.

پخش کنندگان زیره سبز وارداتی

در بازار داخلی  واردکنندگان زیره سبز توسط پخش کنندگان، محصول خود را به دست مصرف کننده میرسانند. برخی با همان نام زیره سبز هندی و زیره افغانی توزیع میشوند و خریدار با اطلاع قبلی اقدام به خرید کرده و محصول خود را دریافت میکنند. برخی هم با نام زیره ایرانی بفروش میرسند که میتوان آنها را از نظر درشتی و ریزی دانه ها و همچنین میزان رطوبت و عطری که دارد تشخیص داد.

خرید از سایت های معتبر

در حال حاضر عرضه کنندگان آنلاین میتوانند شما را برای یک خرید خوب مشاوره دهند و محصول با کیفیت ومرغوب را به دست شما برسانند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.