مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زیره سیاه افغانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مقایسه زیره افغانی با ایرانیبازار پخش زیره سیاه اعلا

زیره افغانی که در بین مروم بسیار محبوب می باشد و عده ی زیادی هستند که بخاطر کیفیت و مرغوبیتی که دارد از آن استفاده می کنند. زیره که خواص بی نظیری دارد و برای سلامتی نیز بسیار مفید است و در بین مردم طرفداران زیادی دارد، مرکز فروش زیره افغانی که با نام زیره کرمانی نیز شناخته می شود در تمامی شهر های ایران وجود دارد.مرکز فروش زیره سیاه افغانی

مقایسه زیره افغانی با ایرانی

مقایسه زیره افغانی با ایرانی استان کرمان مرکز تولید و فروش زیره ی ایرانی می باشد اما به دلیل اینکه در چند سال اخیر خشک سالی پیش آمده بود به همین جهت تولید کنندگان مجبور شدند زیره افغانی را به کشور وارد کنند.

زیره افغانی و زیره ایرانی هیچ تفاوتی با هم ندارند و تقریبا مانند هم می باشند و اما اگر کمی ببشتر دقت کنید متوجه می شوید که زیره افغانی نسبت به زیره ایرانی کمی درشت تر و بزرگ تر است و همچنین رنگ زیره ایرانی سیاه خاکی می باشد ولی زیره افغانی رنگ سیاه براقی دارد یکی دیگر از تفاوت زیره افغانی و ایرانی عطر آن می باشد به طور مثال عطر زیره ایرانی نسبت به زیره افغانی بیشتر است.

زیره افغانی که از کشور افغانستان وارد ایران می شود را در بازار های تهران و اصفهان و سایر شهر ها با نام زیره کرمان به فروش می رسانند، زیره افغانستان به صورت عمده وارد ایران می شود و از لحاظ ویژگی مانند زیره ی کرمان می باشد و چون قیمت کمتری را نسبت به زیره ایرانی دارد فروش بازار را از تن خود کرده است.
زیره خواص زیاد و بی نظیری دارد که از قدیم تا به حال از آن استفاده می کنند و بزرگان همیشه ما را به خوردن زیره ترغیب می نمایند، این گیاه خاصیت درمانی نیز دارد و کودکان نیز می توانند از آن استفاده نمایند چون برای سلامتی بسیار موثر است.

بازار پخش زیره سیاه اعلا

بازار پخش زیره سیاه اعلا زیره سیاه که یکی از پر فروش ترین و سود آور ترین محصولات در بازار های جهانی به حساب می آید طرفداران بسیار زیادی را در بین مردم دارد، بازار پخش زیره سیاه که تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که محصولی متفاوت و با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مردم قرار دهند و به همین دلیل زیره سیاه اعلا را با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رسد.

انواع زیره در بازار ها پخش می شوند که هر کدام کیفیت و مرغوبیت متفاوتی را دارا می باشند اما زیره کوهی به دلیل عطر و مرغوبیت آن در بین مردم بسیار پر فروش تر می باشد.

قیمت زیره در بازار های جهانی روز به روز به آن افزوده می شود و به صورت عمده ان را پخش می کنند و به دست خریداران می رسانند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید