مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زیره سیاه افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بررسی کیفیت زیره سیاه افغانستانقیمت عمده زیره سیاه کیلویی

مراکز فروش زیره سیاه افغانستان کجاست؟ چرا زیره سیاه را از کشور افغانستان وارد می کنیم، این ها سوالاتی هستند که ممکن است برخی افراد بپرسند. به دلیل زیاد شدن قیمت زیره سیاه کرمانی که تولید کننده زیره سیاه در ایران می باشد ورود و پخش زیره سیاه افغانستان در ایران رایج شده است. دلیل دیگر افزایش واردات زیره سیاه افغانستان، خشکسالی متوالی و کم شدن برداشت زیره سیاه در ایران بوده است.

مرکز فروش زیره سیاه افغانستان

بررسی کیفیت زیره سیاه افغانستان

بررسی کیفیت زیره سیاه افغانستان زیره سیاه افغانستان بدون شک بهترین نمونه زیره سیاه باکیفیت و مرغوب محسوب می شود. بین زیره سیاه افغانستان و زیره سیاه کرمانی که مهمترین تولید کننده زیره سیاه در ایران می باشد تفاوت چندانی وجود ندارد ولی زیره سیاه افغانستان کمی درشت تر و تیره تر از نوع کرمانی است.

در هنگام خرید زیره سیاه دقت کنید که زیره سیاهی را انتخاب کنید که درشت و تمیز باشد. زیرا افرادی هستند که زیره سبز را رنگ می‌کنند و با کمی زیره سیاه مخلوط می کنند و با قیمت بسیار پایین به فروش می رسانند،در این شرایط شما می توانید زیره سیاه را نصف کنید و زیره سیاه را از سبز آن تشخیص دهید زیرا زیره سبز عطر و بوی زیادی دارد که به مشام می رسد اما زیره سیاه در هنگام خامی بویی ندارد و هنگام پخت و پز، عطر و بوی آن به مشام می رسد.

زیره سیاه افغانستان از خوش طعم ترین ادویه های مورد استفاده در پخت و پز و آشپزی می باشد و ارزش غذایی بالایی دارد این ماده ارزشمند خواص درمانی قابل توجهی را نیز دارا می باشد، از جمله تسکین قلب، زیاد شدن اشتها، افزایش حافظه و زیاد شدن ذهن و هوشیاری سبب شده در آشپزی و پخت و پز از زیره سیاه استفاده شود.

قیمت عمده زیره سیاه کیلویی

قیمت عمده زیره سیاه کیلویی قیمت زیره سیاه کیلویی، به صورت عمده با توجه به خالص بودن زیره سیاه و تازه بودن زیره سیاه تعیین می شود. قیمت کیلویی زیره سیاه ارزان تر است بیشتر زیره سیاه بازاری از نوع وارداتی است. و از کشور افغانستان و ترکمنستان و پاکستان وارد ایران میشود.

فروشگاه سطح کشور و از جمله عطاری ها این گیاه دارویی را به صورت تمیز و با بسته بندی مختلف در اختیار سایر مصرف کننده قرار می دهند، اگر تصمیم به خرید زیره سیاه فوق العاده و درجه یک را دارید فروشگاه های اینترنتی و آنلاین معتبر و مجاز که مرجع خرید و فروش زیره سیاه هستند را انتخاب کنید و زیره سیاه سالم و باکیفیت و مرغوب را خرید نمایید. تا بدین وسیله از سلامت محصول اطمینان خاطر داشته باشید.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید