مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زیره سبز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بزرگترین تولید کننده زیره کدام کشور است؟بازار خرید زیره سبز صادراتی

زیره گیاهی علفی ، بومی آفریقای شمالی است که کشت گسترده آن در حال حاضر در سرزمینهای گرمتر ترکیه، ایران، پاکستان یا هند، صادرکنندگان اصلی به کشورهای پرمصرف مانند مکزیک، تایلند، مراکش، آلمان یا اسپانیا، کشورهایی که از آنها در معمول ترین دستورالعمل های خود استفاده می کنند. امروزه و در ایران مجموعه ما مرکز فروش زیره سبز صادراتی با بهترین قیمت می باشد.

مرکز فروش زیره سبز صادراتی

بزرگترین تولید کننده زیره کدام کشور است؟

بزرگترین تولید کننده زیره کدام کشور است؟ زیره از ناحیه مدیترانه، احتمالاً از مصر یا سوریه می آید. اولی ها از آن به عنوان چاشنی در گوشت، ماهی یا خورشت و همچنین به عنوان یکی از مواد برای مومیایی کردن مرحوم خود استفاده می کردند. تولید آن در سراسر اروپا گسترش یافت، در ابتدا جنوب شرقی را پوشش می داد، سپس به مرکز و شرق قاره منتقل شد. همچنین از طریق فاتحان اسپانیایی در حدود قرن شانزدهم به آمریکای لاتین آورده شد. امروزه آمریکای جنوبی بزرگترین تولید کننده زیره در جهان است.

زیره گیاهی یک ساله است که می تواند به ارتفاع ۶۰ تا ۹۰ سانتی متر برسد، دارای برگهای بلند و نازک، گلهای کوچک، سفید یا صورتی دسته بندی شده در چتر، که دانه های دوک آن نیز ادویه ای به همین نام تشکیل می دهند.

  • برنامه های کاربردی
    زیره یا انیسون کاذب یک دانه روغنی است که از زمان های بسیار قدیم به عنوان طعم دهنده غذایی در بیشتر غذاهای سنتی مورد استفاده قرار می گرفت. استفاده از آن در مناطق متنوع آسیای جنوب شرقی ، آفریقای شمالی، ترکیه، مکزیک، اروپای مرکزی یا جنوب شرقی اسپانیا بسیار گسترده است.
  • تغذیه
    ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن ، و همچنین ارزش بالای کالری دانه های آن ، که از آن روغن اساسی نیز به دست می آید، منجر به استفاده از زیره به عنوان یک روش درمانی درمانی برای مشکلات گوارشی، برونش یا عضلات شده است.
  • غذا سازی
    رایحه گرم، نافذ و تا حدودی شیرین آن باعث پختن دستورالعمل های شور و شیرین شده است، غذاهای قدرتمند حبوبات ، پنیرهای خامه ای ظریف، گوشت خوک یا گوشت بره، سبزیجات و سالادهای بهاری، غذاهای برنجی، سس های تند یا تارت های میوه ای فصلی را چاشنی می دهد، همه با لمس غیرقابل توصیف آن است. غذاهایی که به عمیق ترین سنت های محلی مانند کاری هند، ترشی کلم آلمانی، پنیر ادام سوئیس، کوسکوس مغرب، چیلی کان کارنی مکزیکی یا گاسپاچو آندلوسی مرتبط هستند، در زیره یک ماده واحد و منحصر به فرد با عطر و طعم منحصر به فرد دارند که کیفیت های غذایی استثنایی را در کنار هم قرار می دهد.

بازار خرید زیره سبز صادراتی

بازار خرید زیره سبز صادراتی مجموعه ما بازار خرید زیره صادراتی سبز با قیمتی رقابتی و کیفیتی بی نظیر می باشد. این گیاه متعلق به خانواده Apiaceae (چتری سابق) که از دانه های معطر آن به عنوان ادویه استفاده می شود. این گیاه در اصل از حوزه دریای مدیترانه است و اکنون نیز در سرتاسر آمریکا تولید آن گسترش یافته است. زیره یک گیاه با اهمیت تاریخی است. برای ثبت سفارش این گیاه ادویه ای درجه یک با ما تماس بگیرید.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید