مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زیره سبز بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

با انواع زیره سبز آشنا شویدقیمت زیره سبز در بازار صادراتی

زیره سبز بسته بندی امروزه از پر فروش ترین محصولات در بازار خرید و فروش گیاهان دارویی به شمار می رود. مراکز فروش این محصول با توجه به خواص دارویی و درمانی متنوعش به فراوانی یافت می گردند اما آنچه ضروری است، خرید از مرکزی معتبر و مطمئن است. در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از معتبرترین مرکز فروش زیره سبز بسته بندی آشنا سازیم. 

مرکز فروش زیره سبز بسته بندی

با انواع زیره سبز آشنا شوید

با انواع زیره سبز آشنا شوید گیاهان دارویی و درمانی همیشه در میان ایرانیان محبوب بوده و مورد استفاده قرار گرفته اند. یکی از انواع این گیاهان دارویی زیره است. این گیاه از آنجا که معطر است و خواص دارویی و درمانی متنوعی در خود دارد، در بسیاری از نقاط مختلف دنیا به عنوان ادویه جات و دارو در زمینه ی طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. درباره ی خواص دارویی این نوع گیاه آنقدر وسعت بحث وجود دارد که حتماً لازم است در پست و مقاله ای جداگانه به آن پرداخت. در این مطلب قصد ما بر آن است تا شما را با انواع زیر و نام های مختلف هر یک از آن ها آشنا سازیم. 

زیره در نوع زیره سبز و سیاه وجود دارد. از زیره ی سیاه در ایران به نام های مختلفی یاد می شود که لازم است از آنها اطلاع داشته باشید تا زمانی که این نام ها به گوشتان خورد، سردرگم نشوید و تشخیص دهید هر نوع متعلق به کدام گروه زیره ی سبز یا سیاه است. 

به زیره ی سیاه در ایران زیره ی کرمانی، زیره ی کوهی و شاه زیره نیز گفته می شود. 

قیمت زیره سبز در بازار صادراتی

قیمت زیره سبز در بازار صادراتی همان طور که احتمالاً اطلاع دارید، زیره سبز یکی از محصولات صادراتی ایران به شمار می رود. مشتریان جهانی این محصول سبب شده اند این محصول از ایران خارج شده و زمینه ساز ارزآوری گردد. در اینجا به بیان قیمت زیره سبز در بازار های صادراتی می پردازیم. البته این را فراموش نکنید که این قیمت ها متأثر از افزایش نرخ دلار در بازار های داخلی است و این امر همچون سایر افزایش قیمت ها، بر قیمت زیر سبز نیز تأثیر گذار بوده است. 

در بازار های امروزی قیمت های مختلفی برای هر یک از انواع زیره سبز در نظر گرفته شده است.  زیر سبز شکسته حدود ۲۲ هزار تومان، زیره سبز بوجار شده حدود ۵۵ هزار تومان و زیره شکسته ۳۰ درصد حدود ۱۵ هزار تومان به فروش می رسد. لازم است با توجه به نوسانات قیمت در بازار فروش اجناس و محصولات مختلف، حتماً از قیمت ها مجدداً استعلام گرفته شود و این قیمت ها ثابت در نظر گرفته نشود. 

این محصول به صورت زیره بسته بندی در بازار ها وجود دارند. 

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید