مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع فروش زیره سبز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کدام نوع زیره مناسب صادرات است؟قیمت انواع زیره سبز صادراتی

در واقع زیره سبز صادراتی از جمله ادویه های محبوب و پرطرفداری بوده که افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از آن را خواهند داشت. از این رو مرجع فروش زیره سبز صادراتی وظیفه دارد تا گونه های مختلف از این محصول را در بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار دهد. از سویی دیگر این مرجع فروش با ارسال زیره در کلیه نقاط کشور، امکان دسترسی عموم مردم به این محصول بی نظیر را فراهم نموده است.

مرجع فروش زیره سبز صادراتی

کدام نوع زیره مناسب صادرات است؟

کدام نوع زیره مناسب صادرات است؟  زیره از نمونه ادویه های معطر و پرخاصیتی بوده که معمولا در دو نوع زیره سبز  و زیره سیاه موجود می باشد. از سویی دیگر از گیاه زیره می توان به عنوان ادویه پایه برای تولید ادویه های دیگری نظیر ادویه کاری استفاده نمود.

البته لازم به ذکر است که گیاه زیره به دلیل خواص درمانی و عطر بی نظیری که داشته  از جایگاه جهانی برخوردار می باشد. بنابراین بخشی از تولیدات داخلی زیره را که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار بوده، با عنوان زیره صادراتی به سایر کشورها ارسال خواهند کرد. 

از این رو در این بخش به معرفی زیره مناسب صادرات خواهیم پرداخت.

  • در حقیقت زیره صادراتی باید از درجه خلوص بالایی برخوردار بوده و هیچ گونه گرد و خاک، نرمه زیره و ناخالصی در میان دانه های زیره مشاهده نگردد.
  • از سویی دیگر رنگ زیره سبز  طبیعی، به صورت سبز روشن بوده و رنگ زیره سیاه، تیره رنگ می باشد. به گونه ای که هر چه رنگ زیره سیاه تیره تر باشد، از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.
  • در ضمن ادویه زیره، دارای عطر بی نظیر و ماندگاری طولانی می باشد. به طوری که با گذشت زمان و در محیط باز  هم از عطر آن کاسته نخواهد شد.
  • هم چنین دانه های زیره کاملا یکدست بوده و به صورت کشیده، حلالی و باریک می باشند. در ضمن دانه های زیره مناسب صادرات، باید فاقد پوست و دم باشند.

قیمت انواع زیره سبز صادراتی

قیمت انواع زیره سبز صادراتی در حقیقت زیره سبز صادراتی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد و در واقع همین تنوع در محصول بر روی قیمت انواع زیره سبز، تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

  • البته لازم به ذکر است که برای قیمت گذاری بر روی این محصول، باید به مواردی نظیر درجه خلوص زیره، کیفیت زیره و منطقه تولید آن توجه ویژه نمود.
  • هم چنین قیمت زیره سبز به موارد دیگری نظیر نحوه کشت محصول، شرکت تولید کننده و نوع بسته بندی آن هم بستگی خواهد داشت.
  • از سویی دیگر برای تعیین قیمت این نوع زیره باید موارد دیگری نظیر نحوه فروش محصول، نوسانات بازار زیره و سایر هزینه های جانبی را هم در نظر گرفت.
علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید