مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده زیره سبز صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید .....

خراسان رضوی قطب زیره سبز ایرانصادرات زیره سبز ایران به ترکیه

قیمت عمده زیره سبز ایران تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلفی قرار دارد. به همین دلیل برای این محصول در بازار امکان ارائه قیمت مشخص و ثابتی وجود ندارد. چرا که قیمت ها بسیار نوسان دارد و هر لحظه امکان تغییر و جا به جایی قیمت ها وجود دارد. ولی با این حال، مشتریان می توانند برای خرید با ارزانترین و مناسب ترین قیمت با ما همراه باشند و این محصول را با قیمت های بسیار ارزان تر و مناسب تر خریداری نمایند. 

قیمت عمده زیره سبز صادراتی ایران

خراسان رضوی قطب زیره سبز ایران

خراسان رضوی قطب زیره سبز ایران زیره سبز از جمله محصولاتی است که در ایران به صورت کلی تولید می شود. این محصول در بخش ها و مناطق مختلفی از کشور تولید می گردد. از جمله این مناطق می توان به استان خراسان رضوی اشاره کرد. این استان می توان گفت که قطب تولید زیره سبز در ایران می باشد. چرا که بخش اعظم زیر سبزهای تولیدی در ایران به این استان تعلق دارد. بر اساس آمارها و ارقام های ارائه شده از سوی نهادهای مسئول می توان گفت که در استان خراسان رضوی در حدود ۱۸ هزار و ۷۸۳ هکتار زمین زراعی به کشت این محصول اختصاص یافته است.

از این مقدار در حدود ۱۱ هزار و ۱۲۶ هکتار به کشت زیره آبی اختصاص دارد و باقی یعنی در حدود ۷ هزار و ۶۵۷ هکتار نیز به صورت دیم کشت می شود. میزان زیره سبزی که بر آورد می شود، از این مقدار کشت به دست آید، در حدود ۱۱ هزار و ۹۳۴ تن است. با توجه به این مقدار از محصولی که در این استان تولید و برای فروش به بازار عرضه می گردد، استان خرسان رضوی تبدیل به قطب اصلی و مهم تولید و صادرات زیر سبز در کشور شده است. 
زیره سبز از جمله گیاهان و دانه های معطر و در عین حال ارزشمند دارویی است. این دانه ها نه تنها در بازار داخلی مصرف دایمی و همیشگی دارد، بلکه مشتریان آن در خارج از مزرها هم روز به روش در حال گسترش است و صادرات آن می تواند سود آوری بالایی داشته باشد. کشورهای مختلف مانند عربستان، قطر، مجارستان و غیره از جمله مشتریان زیره سبز ایران هستند. 

صادرات زیره سبز ایران به ترکیه

صادرات زیره سبز ایران به ترکیه امروزه زیر سبز تولید شده به صورت های مختلف در بازار به فروش می رسد. علاوه بر این، زیره سبز به دیگر کشورها از جمله ترکیه نیز صادر می گردد. صادرات زیره سبز خراسان به ترکیه ارزآوری بسیار بالایی دارد. چرا که ترکیه دارای بازار داخلی بسیار پر رونق و بزرگی است. از این رو، بهترین و مناسب ترین نوع بازار برای صادرات کالاهای ایران به ویژه زیره سبز می باشد که در ایران به صورت کلی و در تناژهای بالا تولید می گردد. 

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید