مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز زیره سبز صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید .....

ویژگی های زیره صادراتی ایرانتولید کننده زیره سبز درجه یک خراسان

زیره سبز صادراتی ایران از نظر درجه کیفی قابلیت رقابتی با ارقام مرغوب در بازار جهانی را دارد. کشت این محصول در بسیاری از استان های کشور، طی سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. از سوی دیگر چالش های زیادی بر سر راه صادر کنندگان زیره وجود دارد که شناخت آنها می تواند در موفقیت برندهای فعال تاثیرگذار باشد. برای کسب اطلاع درباره قیمت روز این محصول و چگونگی تامین عمده آن با ما همراه باشید.

قیمت روز زیره سبز صادراتی ایران

ویژگی های زیره صادراتی ایران

ویژگی های زیره صادراتی ایران زیره سبز در بسیاری از مناطق کشور به صورت خودرو یا پرورشی تولید و به بازار عرضه می شود. ارقام پرورشی و کشت شده از نظر درجه کیفی و سایز دانه به مراتب بهتر از انواع خودرو می باشند که قابلیت صادرات به کشورهای مختلف را دارند.
طبق آمار استان هایی مانند کرمان، یزد، اصفهان و خراسان از جمله بزرگترین تولید کنندگان این محصول به شمار می روند. البته فعالیت کشاورزان دیگر مناطق در زمینه تولید انواع زیره سبز و سیاه را نباید نادیده گرفت، چرا که نقش مهمی در تامین این محصول ایفا می کنند.
علاوه بر این موارد برای فعالین بازار آشنایی با ویژگی های زیره سبز درجه یک و امکان تهیه آنها با قیمت و نرخ رقابتی اهمیت زیادی دارد.

از جمله موارد و فاکتورهایی که تضمین کننده کیفیت و نشان دهنده مرغوبیت انواع زیره سبز دارند عبارتند از:

  • یکدست بودن زیره در سفارشات عمده
  • رنگ سبز روشن و براق
  • عدم وجود هر گونه ناخالص در ترکیب محصول سفارشی
  • سورت کردن زیره به ویژه در ارقام صادراتی
  • عطر و طعم زیره که نشان از ارگانیک بودن آن دارد.

قابل ذکر است که انواع زیره تولید شده با شیوه های ارگانیک و در استان های جنوبی کشور به مراتب کیفیت و همچنین اسانس بهترین نسبت به دیگر ارقام موجود در بازار دارند.

تولید کننده زیره سبز درجه یک خراسان

تولید کننده زیره سبز درجه یک خراسان در بازار جهانی بعد از کشور هند، ایران رتبه دوم را از نظر حجم تولیدات زیره را به خود اختصاص داده است. کشورهایی مانند ازبکستان، تاجیکستان و ترکیه نیز در رتبه های بعدی قرار دارند. با توجه به این آمار می توان نتیجه گرفت که ایران یکی از بزرگترین تامین کنندگان این محصول در بازار جهانی به شمار می رود.
بنابراین صادرات زیره به کشورهای مختلف اروپایی و عربی می تواند حاشیه سود مناسبی برای شرکت های فعال در این بازار داشته باشد. البته شناخت قوانین و مقررات صادراتی، امکان تامین حجم محصول مورد نظر از طریق تولید کننده زیره سبز، بازاریابی مدرن از بازار هدف و آگاهی از نوسانات قیمت ها اهمیت زیادی در موفقیت فعالین بازار خواهد داشت.
برای این منظور نمایندگان و تامین کنندگان انواع زیره سبز و سیاه خراسان در این مرکز آماده همکاری با کلیه خریداران جهت تحویل زیره سورت شده با قیمت کارخانه تولیدی هستند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید