مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت به روز شده زیره سبز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

زیره سبز به چه کشوری صادر می شود؟خرید مستقیم زیره سبز صادراتی

زیره یکی از ادویه های مهم در شکور می باشد که پس از فرآوری و شستشو در کارخانه، آماده صادرات به سایر شهرها و کشور ها می شود. جهت خرید مستقیم و اطلاع از قیمت به روز شده زیره سبز صادراتی می توانید از طریق وب سایت اینترنتی، به صورت آنلاین سفارش خود را به صورت عمده یا جزئی ثبت کنید. مشاوران فروش ما در هر زمانی آماده پاسخگویی به شما هستند.

 قیمت به روز شده زیره سبز صادراتی

زیره سبز به چه کشوری صادر می شود؟

زیره سبز به چه کشوری صادر می شود؟ زیره یکی از ادویه های محبوب و گیاهان درمانی محبوب در کشور می باشد. زیره به دو صورت سبز و سیاه در کشور تولید می شود. زیره سبز از زیره سیاه بیشتر تولید می شود زیرا دشواری آن کمتر می باشد. تجارت زیره سبز در ایران رشد بسیار چشم گیری دارد و بیشترین اعتبار و مرغوبیت را در بین بقیه محصول ها دارد از این رو تعیین کننده اصلی نرخ زیره برای مصرف کنندگان می باشد.

زیره در کشور های افغانستان، ایران، ترکیه، تاجیکستان، هند، سوریه، مصر، مکزیک به طور خودرو رشد می کند. کشور ما از اصلی ترین صادرکننده زیره در کل جهان می باشد که به کشورهای آلمان، ترکیه، کویت، بوسنی، کره، ژاپن، قطر صادر می شود.زیره سبز هم به صورت پرورشی و هم به صورت خودرو در استان های تهران، خراسان، سمنان و دیگر مناطق سرد سیر کشور رشد می کند.

این گیاه به دلیل خاصیت ضد نفخ بودن، ضد تشنج، قاعده آور، دفع سنگ کلیه از طریق ادرار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل آب و هوای خشک کشور، زیره عطر و طعم بهتری دارد و همین موضوع باعث شده که متقاضیان زیادی داشته باشد. با توجه به اینکه  کشور ما منطقه ای خشک می باشد، گیاهان دارویی در آن بیشتر رشد می کند. زیره سیاه به دلیل کمیاب بودن نیز بسیار با ارزش است.

در کشور ما زیره کرمان بسیار معروف و محبوب است ولی با خشکسالی های پی در پی، صادرات آن کمی دچار مشکل شده است از این رو زیره سبز جایگزین مناسب آن می باشد.کشور ما در رتبه  پنجم صادرات زیره قرار دارد و به علت تحریم بودن ابتدا به کشورهای واسطه صادر می شود و سپس از آنجا به کشور های دیگر.

خرید مستقیم زیره سبز صادراتی

خرید مستقیم زیره سبز صادراتی خرید زیره سبز صادراتی به طور مستقیم  در کشور ما از طریق این مرکز انجام می شود ما سعی بر این داریم که محصولی بسیار با کیفیت را با قیمتی پایین در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم تا به اقتصاد کشور کمک کنیم و طبق نیازهای مردم عمل کنیم. قیمت این محصول با توجه به نوع زیره، حجم و میزان بسته بندی و… تعیین می گردد.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید