مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده زیره کوهی افغانستان در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تفاوت زیره کوهی افغانستان با ایران چیست؟پخش عمده زیره کوهی 8 کیلویی افغانستان

زیره از جمله دانه های معطر می باشد که به دلیل خاصیت ضد نفخ آن مشهور است از این محصول در آشپزی و تهیه دارو در پزشکی به مقدار زیادی استفاده می شود. زیره کوهی افغانستان از جمله زیره های با کیفیت می باشد که دارای خواص درمانی بسیار متعددی است همچنین باعث شده است در تهیه بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار بگیرد این زیره سیاه توسط عرضه کننده آن در بازار ارائه می شود و خریداران عمده می توانند به راحتی آن را درخواست کنند تا برای آنها ارسال گردد.

عرضه کننده زیره کوهی افغانستان در بازار

تفاوت زیره کوهی افغانستان با ایران چیست؟

تفاوت زیره کوهی افغانستان با ایران چیست؟

زیره کوهی که به زیره سیاه معروف است از جمله انواع مختلف این محصول است که به زیره ایرانی نیز معروف است. بهترین این زیره در استان کرمان تولید می شود که دارای شهرت جهانی است. این زیره با زیره افغانستان دارای تفاوت های زیادی است که به راحتی قابل تشخیص است.

زیره افغانستان دارای طعم نسبتا تلخی است و به صورت دست کاشت تولید می شود اما زیره کوهی ایران از کوهستان های کرمان به دست می آید و به دلیل خشک سالی های اخیر بسیار کمیاب است. این زیره به صورت ارگانیک است و به همین دلیل تلخ نیست و خوش طعم و خوش بو است در حالی که در تولید زیره افغانستان از کودهای شیمیایی برای تهیه آن استفاده می شود.

زیره کوهی افغانستان اندازه نسبتا درشت تری دارد زیرا در عملیات داشت مرتب آبیاری شده است در حالی که زیره ایرانی در کوهستان می رود و تنها منبع تامین آب آن باران است به همین دلیل معمولا دارای اندازه کوچک تر و ریزتری می باشد.

پخش عمده زیره کوهی ۸ کیلویی افغانستان

پخش عمده زیره کوهی 8 کیلویی افغانستان زیره کوهی افغانستان به صورت عمده در سراسر کشور پخش می ‌شود و خریداران می ‌توانند این محصول را با قیمت بسیار ارزان تهیه کنند. پخش عمده زیره کوهی کیلویی می باشد و معمولاً در حجم های ۸ کیلویی به خریداران ارائه می شود.

در پخش عمده، این محصول با نازلترین قیمت ممکن به خریداران ارائه می گردد و آنها می توانند جهت صادرات آن را در حجم های کوچک تر قرار دهند. زیره کوهی کیلویی برای خریداران عمده این محصول گزینه ایده‌آلی است زیرا می تواند آن را در بسته بندی های مورد نظر خود قرار داده و با برند سازی برای آن باعث ایجاد کسب و کار جدید و توسعه آن شوند.

پخش از طریق همین وب سایت صورت می گیرد و به راحتی قابل سفارش می باشد. این محصول را می تواند به صورت عمده و در حجم مورد نظر تنها با چند کلیک در این وب سایت سفارش داد و دریافت نمود.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید