مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

زیره درجه یک پلویی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

پخش کننده انواع زیره در بازار ایرانزیره مناسب برای پلوصادرات زیره پلویی

وقتی یک غذا را طبخ میکنیم مسلما طعم و عطر آن برایمان مهم است یک آشپز خوب می داند که برای پخت یک غذای عالی از چه ادویه هایی استفاده کند که بتواند نتیجه خوبی بگیرد.می خواهیم در مورد زیره ای که برای برنج استفاده میکنیم و کاربرد بالایی در پلو دارد صحبت کنیم.

پخش کننده انواع زیره در بازار ایران

وقتی برای خرید زیره اقدام می کنید انواع مختلفی وجود دارد که هرکدامشان خواص منحصر به خود را دارد.زیره به انواع مهم زیر تقسیم میشوند

زیره سیاه

زیره سبز

زیره زرد

زیره سیاه از جهت طعم و بو در سطح عالی قرار دارد و زیره زرد در بازار با برند های مختلفی توزیع میشود که میتوانیم آن ها را با قیمت های متفاوتی تهیه کنیم.چون در کشور اکثر غذاها با برنج سرو میشوند شرکت های تولید کننده بصورت عمده محصولشان را به توزیع کنندگان خرد برای عرضه در بازار میفروشند.

زیره مناسب برای پلو

همانطور که قبلا هم به آن اشاره ای داشتیم هرکدام از زیره ها خواص بی نظیر خود را دارند اما زیره سیاه است که نسبت به دیگر نمونه ها بخاطر عطر عالی که دارد میتواند در پلو استفاده شود. البته انواع دیگر نیز استفاده میشوند اما زیره سیاه مناسبتر است.

زیره پلویی را می توان بصورت بسته بندی و فله تهیه کرد.غیر از اینکه زیره سیاه به عنوان زیره پلویی در بازار مطرح است از زیره سبز هم به عنوان زیره پلویی یاد می کنند. تولید کنندگان بعد از این که زیره ها را از کشاورزان خریداری کردند به شست و شو و خشک کردن محصولات می پردازند تا بتوانند آن ها  را در ظروف و یا نایلون هایی در اوزان مختلف بسته بندی کنند تا مورد استفاده قرار بگیرند.

صادرات زیره پلویی

پر سود ترین روش برای فروش زیره رویکرد صادراتی آن است.انواع محصولاتی وجود دارند که از طریق فروشگاه های آنلاین به نمایش گذاشته می شود که خریداران تنها با یک کلیک در منزل و یا محل کارخود می توانند بدون مراجعه حضوری  ثبت سفارش کنند.

زیره صادراتی از طریق شرکت های بازرگانی در بازار عرضه میشود که تولید کننده به سود بالاتری رسیده و میتواند خطوط تولید خود را نیز فعال تر کند.بازار زیره با توجه به مزیت هایی که دارد رو به رشد است که این امر عرصه را برای تولید عمده و به طبع آن سود دهی بیشتر فراهم می آورد.شرکت های تولید کننده برای این که میزان فروش خود را بیشتر کنند به طرق مختلفی محصولات را عرضه می کنند: ۱-خشک شده. ۲-آسیاب شده

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.