مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش زیره افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

آشنایی با انواع زیره افغانستانبازار زیره افغان در ایران

 با توجه به کمبود زیره در کشور، خرید و فروش زیره افغانستان در بسیاری از شهرها رو به افزایش است. این زیره از طعم خوبی برخوردار است و همچنین قیمت پایینی نیز دارد. برای اطلاع از قیمت این محصول می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین به سایت ما مراجعه کنید و پس از کسب اطلاعات کافی نسبت به خرید محصول، اقدام کنید همچنین می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش زیره افغانستان

آشنایی با انواع زیره افغانستان

آشنایی با انواع زیره افغانستان زیره به طور معمولی در کشور های ترکیه، ایران، افغانستان، روسیه و… رشد می کند. زیره کرمان یکی از برترین محصولات کشور می باشد که با کمبود و خشکسالی رو به رو شده است از این رو بخش بزرگی از زیره کشور را افغانستان تامین می کند.
این محصول در بازار داخلی کشور با قیمت پایین تر و ارزان در اختیار مشتری قرار می گیرد و همچنین عطر و طعم آن نیز قابل قبول می باشد.  از انواع زیره افغانستان می توان به زیره سبز و سیاه اشاره کرد. که معمولا زیره مصرفی در کشور از نوع سیاه می باشد. زیره سیاه به طور خودکار رشد می کند ولی زیره سبز پرورشی می باشد و نیز به مراقبت دارد.
زیره افغان خواص زیادی دارد،از جمله خواص اصلی آن خاصیت گرم کنندگی آن می باشد. زیره طبع گرم دارد و معمول در غذاهایی که طبع سرد دارد مانند برنج، مرغ و… ریخته می شود. همچنین از دم نوش آن برای دردهای کمر، شکم و مفاصل می توان استفاده کرد. همچنین سرشار از مواد معدنی، آهن، پتاسیم و.. می باشد که نیاز بدن را تامین می کند.
این زیره فیبر بسیار فراوانی دارد و باعث جذب کمتر نمک در بدن می گردد همین امر باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری قلبی، سرطان می گردد. زیره جز گیاهان دارویی و کمیاب محسوب می شود و خواص درمانی بی نظیری برای انسان دارد و اگر به طور مدارم استفاده شود، افرادی که طبع سردی دارند، پس از مدتی گرم مزاج می شوند و مشکلات معده ناشی از سردی بدن درمان می گردد.
زیره هم همانند محصولات دیگر، نباید در مصرف آن زیاده روی کرد زیرا باعث انعقاد خون می گردد و به دلیل گرم شدن زیاد بدن باعث ایجاد جوش و حساسیت نیز می شود.

بازار زیره افغان در ایران

بازار زیره افغان در ایران بازار زیره افغان در ایران با توجه به کمبود رشد آن در کشور، رونق خوبی گرفته است و بیشترین زیره مصرفی در کشور می باشد. قیمت این محصول با توجه به نوع کشور صادر کننده، نوع زیره، مدل بسته بندی تغییر می کند و شما می توانید این محصول را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید