مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده زیره سبز سبزوار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

عوامل موثر در قیمت زیرهمرکز پخش زیره سبز سبزوار

جهت خرید زیره سبز سبزوار در بهترین سطح درجه کیفی به صورت تازه و در حجم ها و تناژ های بالا می توان به نمایندگی فروش آن به طور مستقیم یا غیر مستقیم مراجعه کرد. از آن جایی که خرید عمده نسبت به خرید جزئی به صرفه تر می باشد بیشتر فعالین این حوزه این محصول را به صورت کلی و از طریق شبکه های مجازی خریداری می کنند تا علاوه بر این که در هزینه ها و زمان صرفه جویی شود، سایر مشکلات حمل و نقل نیز رفع گردد.

خرید عمده زیره سبز سبزوار

عوامل موثر در قیمت زیره

عوامل موثر در قیمت زیره زیره از جمله گیاهان دارویی و در واقع ادویه های ارزشمند ایرانی می باشد که در دو نوع زیره سیاه و سبز وجود دارد و به دلیل داشتن ترکیبات معدنی مهم، خواص دارویی درمانی فراوانی دارد حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که آیا زیره قیمت بالایی دارد یا نه یا این که چه عواملی در تعیین قیمت آن دخالت دارند؟

۱_ قیمت زیره در سطح بازار با توجه به پارامتر های مختلفی سیر صعودی یا نزولی می گیرد که مهم ترین و تاثیرگذارترین عامل، نوسانات بازار و تغییر نرخ ارز کشور می باشد به گونه ای که اخیرا شاهد افزایش چشمگیر قیمت تمامی گیاهان دارویی بوده ایم و قیمت زیره سبز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

۲_ عامل دیگر، میزان عرضه و تقاضا می باشد به صورتی که در فصول برداشت زیره که عرضه زیاد است و تقاضا کم، قیمت آن روند کاهشی می گیرد ولی در مواقعی که عرضه کم است و میزان سفارشات بالا، قیمت افزایش می یابد البته کیفیت زیره هم از عوامل موثر تلقی می شود چرا که کیفیت با قیمت رابطه مستقیمی دارد.

۳_ علاوه بر موارد ذکر شده عطر و طعم، تازگی یا کهنه بودن، نوع منطقه برداشت، درصد خاک زیره، نوع خرید نیز قیمت این محصول را معین می کنند. همان طور که می دانید زیره اصل کرمان نسبت به سایر مناطق دیگر از ارزش اقتصادی بالا تری برخوردار است در کل قیمت زیره بر اساس رعایت استاندارد های جهانی سنجیده می گردد.

مرکز پخش زیره سبز سبزوار

مرکز پخش زیره سبز سبزوار مرکز پخش زیره سبز سبزوار به عنوان عرضه کننده انواع زیره های سبز و سیاه با بالاترین کیفیت و هم چنین قیمت مناسب در سطح بازار فعالیت گسترده ای دارد و این محصولات را درون بسته بندی هایی با حجم های مختلف یا به طور کیلویی به طور مستقیم و بدون واسطه پخش می کند تا خریداران بتوانند انتخاب راحت و بدون دردسری داشته باشند.

این مرکز از آن جایی که توانسته فرآیند توزیع و پخش انواع زیره سبز را به بهترین و سریع ترین روش انجام دهد مورد توجه بازار های داخلی و خارجی قرار گرفته است به گونه ای که حجم زیادی از محصول مورد نظر را یه کشور های هم جوار صادر می کند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید