مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بدون واسطه زیره سیاه فله

آنچه در این مقاله می خوانید .....

چگونه اصالت زیره سیاه را تشخیص دهیم؟عرضه عمده زیره فله اصل

زیره سیاه به عنوان یکی از گیاهان دارویی بسیار ارزشمند شناخته می‌شود. زیره دارای خواص بسیار زیادی است که کاربرد فراوانی در صنعت داروسازی و صنایع غذایی دارد. به همین جهت بسیار مورد استفاده قرار می‌ گیرد. درصورت خرید زیره سیاه فله شما از نظر هزینه صرفه جویی می کنید اما مسئله مهم این است که آیا این زیره اصل است و یا تقلبی؟ در ادامه به بررسی راه تشخیص زیره فله اصل می پردازیم.

خرید بدون واسطه زیره سیاه فله

چگونه اصالت زیره سیاه را تشخیص دهیم؟

چگونه اصالت زیره سیاه را تشخیص دهیم؟

متاسفانه زمانی که یک محصول در بازار با استقبال روبرو شود سودجویانی هستند که از این نیاز مردم سوءاستفاده کنند و محصولات تقلبی را روانه بازار نمایند.

زمانی که می‌ خواهید زیره سیاه را خریداری کنید اگر بصورت بسته بندی شده بوده و نام کارخانه تولیدی بر روی آن درج شده باشد، می توانید برحسب اعتبار آن شرکت و کارخانه به اصل بودن آن بسته زیره اعتماد کنید.

اما در خرید فله ای شما ممکن است توانایی و تجربه تشخیص زیره سیاه اصل و تقلبی را نداشته باشید به همین دلیل خرید برای شما مشکل می‌ شود.

اولین راه تشخیص زیره اصل، بوی معطر آن می‌ باشد. بوی زیره معمولاً تند است، پس شما می توانید زمان خرید مشتی از آن را بردارید و بو کنید و یا برای تشخیص بهتر با ناخن خود یکی از دانه های زیره را له کنید تا بوی آن بهتر به مشام برسد.

اما اگر یک خریدار عمده زیره سیاه هستید این روش کارساز نیست. بنابراین می توانید از سامانه ماشین بویایی استفاده کنید. این سامانه به وسیله هشت حسگر نیمه هادی، در تشخیص محصول اصلی از تقلبی زیره سیاه به شما کمک می‌ کند.

عرضه عمده زیره فله اصل

عرضه عمده زیره فله اصل

کرمان مرکز اصلی کشت و تولید زیره می باشد. انواع مختلف زیره سیاه و سبز در این شهر تولید می شود. البته ممکن است در شهرهای دیگر نیز این محصول تولید و بهره وری گردد. اگر قصد خرید عمده زیره فله ای را دارید راه های مختلفی وجود دارد. هم می توانید با تولیدکنندگان این محصول در ارتباط باشید و از آنها ثبت خرید خود را انجام دهید، و هم می توانید خرید خود را از کارخانجات بهره‌وری این گیاه معطر نهایی کنید. تولیدکنندگان معمولاً در فضای مجازی نیز اقدام به ایجاد صفحات و یا وب سایت های مخصوص به خود کرده اند و از آن طریق هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده محصولات خود اعم از زیره، به فروش می‌ رسانند.

مزیت خرید از تولید کنندگان آشنا و معتبر، اعتماد و اطمینان به اصل بودن این محصول و صرفه جویی در هزینه و زمان است.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید