مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان برتر زیره کاشتنی(گلخانه ای)

آنچه در این مقاله می خوانید .....

فروش در داخل ایرانفروش در خارج از ایران

این نوع زیره که در گلخانه بعمل می آید نسبت به زیره کوهی با قیمت مناسبتری در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد. از آنجایی که این محصول نیاز به آب زیادی ندارد و به دلیل صرفه اقتصادی بالایی که دارد کشاورزان کشت گلخانه ای آن را نیز انجام می دهند. تولید گلخانه ای زیره سود خوبی به همراه دارد از این رو در مناطق کرمان و سبزوار به کشت آن رو آورده اند. در منطقه کرمان بیشتر زیره سیاه را می کارند چون یکی از مهم ترین سوغاتی های کرمان می باشد.

فروش در داخل ایران

فروش زیره در کشور توسط نمایندگی‌های معتبر انجام می شود که مصرف کنندگان می توانند به صورت تلفنی و اینترنتی درخواست داده و محصول خود را دریافت کنند که ارزانترین نوع زیره در این قسمت نوع کاشتنی می باشد. مصرف کنندگان می توانند به صورت بسته های ۵۰ کیلویی و یا خردتر آن را تهیه کنند.
۶ فایده سلامتی زیره به شرح زیر است:
۱ کاهش وزن: مهمترین شاخصه استفاده از زیره می‌باشد.
۲ کاهش کلسترول: کسانی که اضافه وزن دارند می‌توانند از زیره استفاده کند.
۳ برای افراد بزرگسالی که مبتلا به دیابت هستند.
۴ جلوگیری از اسهال
۵ کاهش دهنده استرس
۶داشتن حافظه‌ای بهتر

فروش در خارج از ایران

تولید کنندگان محصول خود را به روش‌های متفاوت به کشورهای زیادی از جمله کشورهای اروپایی ارسال می کنند. در کشورهای اروپایی و آفریقایی زیره را به عنوان یک چاشنی محبوب در غذاهای اصلی به کار می برند به عنوان مثال اروپایی ها برای ماندگاری بیشتر و خوش عطر کردن پنیر، آن را استفاده می کنند.
در سطح بازار صادراتی زیره، مشتریان کیفیت و شاخصه بالاتری را همیشه انتظار دارند از اینرو این تولیدکنندگان خود را موظف به تولید یک محصول با شاخص جهانی می‌کنند تا بتوانند حرفی در بازارهای جهانی داشته باشند. کیفیت از شروع تولید تا بسته بندی بدقت توسط این مراکز داخلی ارزیابی می شود تا زیره ایران را به بهترین شکل به دنیا بشناسانند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.