مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی های معتبر زیره در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید .....

قیمت زیره بسته بندی شدهصادرات زیره بصورت عمده

زیره از راه های مختلفی به دست مصرف کننده میرسد. در ایران شرکتهای بازرگانی زیادی وجود دارند که با مطالعات و تحقیقی که در بازار دارند ذائقه هایی را که دوستدار این محصول هستند پیدا میکنند و اقدام بفروش میکنند. در بعضی موارد بازرگانان ورود این محصول را نیز مدنظر قرار میدهند. بیشتر استفاده زیره در کشور هند می باشد و جدای از اینکه این کشور خود یکی از تولیدکنندگان برتر هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی می باشد واردات این محصول را نیز انجام میدهد.از دیگر کشورهایی که بازرگان های ایرانی با آنها همکاری میکنند کشورهای همسایه از جمله افغانستان و عراق هستند.

بازرگانی های معتبر به عنوان یکی از پخش کنندگان اصلی نیز در داخل فعالیت میکنند که در این عرصه شما میتوانید لیست آنها را در گوگل ببینید.

قیمت زیره بسته بندی شده

از آنجایی که زیره خواص فراوانی برای بدن دارد تولید کنندگان آن را در بسته بندی های متفاوتی در بازار عرضه میکنند. مصرف کنندگان در این مورد میتواند حق انتخاب بالایی داشته باشند و زیره مطلوب خود را تهیه کنند.قیمت بسته بندی انواع زیره را میتوانید از فروشگاههای معتبر درخواست کنید.

زیره را به دو صورت آسیاب شده و خشک شده ارائه میکنند. کاربرد زیره آسیاب شده بیشتر در ادویه جات کاربرد دارد. از آنجایی که عطر خوبی دارد می توان با دیگر ادویه ها مخلوط کرد و به غذای خود عطر و طعم فوق العاده ای داد. غیر از عطر ، با مخلوط کردن آن در ادویه جات خود خواص شگفت انگیزی که زیره دارد را به غذای خود اضافه کردید.

در ادامه به گوشه ای از خواص شگفت انگیز زیره اشاره میکنیم:

  • زنان بارداری که تازه فارغ شده اند اگر زیره را در غذای خود بصورت هفتگی استفاده کند باعث افزایش شیرشان میشود.
  • کسانی که معده درد هستند با استفاده زیره نتایج عالی گرفته اند .مقوی معده است.
  • برای افرادی که نیاز به پاکسازی کبد دارند از زیره استفاده کنند.
  • اگر مشکل انگلی دارید زیره معجزه میکند.
  • قوای جسمانی را زیاد میکند

صادرات زیره بصورت عمده

در معاملات جهانی زیره را بصورت عمده خرید و فروش میکنند. معمولا زیره ها  در بسته بندی های ۵۵ کیلویی صادر میشوند. صادرات زیره سبز سبزوار یکی از گزینه هایی است که بازرگانان نگاه ویژه ای به آن داشته اند و در بسته های بزرگ آن را عرضه میکنند. از سوی دیگر چون زیره سیاه خواص بالاتری دارد و زادگاه آن بیشتر در منطقه بافت استان کرمان است صادرات آن در حال رشد بوده و تمام این محصولات با شاخصه های جهانی به کشورهای خواستار آن صادر میشوند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.