مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش زیره سبز درجه یک فله ای

آنچه در این مقاله می خوانید .....

فرآیند بوجاری زیره سبزقیمت زیره سبز درجه یک صادراتی

بازارهای عمده صادراتی زیره سبز درجه یک فله ای کشورهای اروپایی و کشورهای عربی منطقه خاورمیانه مانند امارت می باشد.  مرکز فروش زیره سبز بهترین و مرغوب ترین محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران و توزیع کنندگان این محصول قرار می دهد.

بازار فروش زیره سبز درجه یک فله ای

فرآیند بوجاری زیره سبز

فرآیند بوجاری زیره سبز شاید شما تاکنون در مورد بوجاری زیره سبز شنیده باشید اما در این مورد اطلاعات کافی را نداشته و نمی دانید که این فرآیند چگونه صورت می گیرد. ما در این مقاله سعی داریم با اطلاعاتی که گرد هم آورده ایم تصویری کلی از این فعالیت را ارائه نماییم.
در هنگام برداشت زیره همواره مقداری گرد و خاک با زیره های سبز مخلوط می شوند. به پروسه ای که در آن زیره های سبز از خاک و آشغال پاک می شوند، فرآیند «بوجاری» گفته می شود.
برای بوجار کردن دو روش سنتی و صنعتی وجود دارد. در روش سنتی با دخالت نیروی انسانی و توسط دست زیره ها پاک می شوند و در روش صنعتی با استفاده از دستگاه های مجهز در کارخانه ها زیره ها بوجار می شوند.
کارخانه های زیره سبز دو مرحله اصلی را برای فرآیند بوجاری زیره سبز دنبال می کنند.
مرحله اول:
دستگاه بوجاری زیره ها را بر اساس معیار وزن و حجم زیره از سایر ناخالصی ها جدا می کند. زیره های پاک نشده را در سیلوی اول که به شکل کانال تعبیه شده است قرار می دهند.

در این سیلو زیره ها زیر دستگاه بوجاری قرار می گیرند، در مرحله ی اولِ بوجاری دانه های سبک تر با فشار فن ها به بیرون هدایت می شوند.

مرحله دوم:

در این مرحله نه تنها کلیه ی مواد خارجی سبک که در مرحله ی اول زدوده نشوند از زیره گرفته می شوند بلکه مواد خارجی سنگین تر مانند سنگریزه ها نیز از زیره ها الک می شوند و در نهایت زیره های پاک شده به مخزن کوچکی منتقل شده تا فرآیند بسته بندی کیسه های زیره جهت انبار صورت گیرد.

قیمت زیره سبز درجه یک صادراتی

قیمت زیره سبز درجه یک صادراتی با صرفه ترین و بهترین زیره سبز صادراتی در این مرکز خرید تولید شده و سپس به کشورهای دیگر صادر می شود.

این شرکت با بهره گیری از متخصصین کشاورزی و به کارگیری تکنولوژی های جدید پس از برداشت، نسبت به کنترل کیفی زیره صادراتی خود اقدام نموده تا کلیه نیازهای مصرف کننده نهایی را به منظور دسترسی به زیره سالم و ارگانیک فراهم نماید.
قیمت زیره درجه یک با توجه به پارامتر های مختلفی در بازار متفاوت است و شما می توانید قیمت‌ های مختلفی از زیره سبز را در بازار مشاهده نمایید. کیفیت زیره سبز خریداری شده و همچنین فصلی که این محصول را خریداری می کنید از جمله پارامتر های مختلف اثرگذار بر روی قیمت آن است که قیمت این محصول را متغیر می سازد.

امروزه به دلیل وضعیت تورم و نوسانات دلار و ارز قیمت این محصول نیز دستخوش تغییر قرار می گیرد.
مشتریان و خریدارانی که قصد خرید و سفارش زیره در حجم عمده را دارند، می توانند برای دریافت اطلاعات کافی در رابطه با جزئیات قیمت ها با کارشناسان مربوطه در این سایت در تماس باشند.

علی میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیره کده شما را به خرید بهترین محصولات زیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید